we produce the future

TELEMOND              TELEYARD             HENSCHEL  ENGINEERING  AUTOMOTIVE

Nasza filozofia

We produce

the future

Przekuwamy tradycję na przyszłość.

TELEMONDholding jest od 50 lat przedsiębiorstwem cenionym w całej Europie. Jednak reprezentowane przez nas wartości oraz nasze wizje dalece wykraczają poza sukces ekonomiczny: We produce the future – To dewiza, która przyświeca naszej działalności. Konsekwentnie i we wszystkich obszarach naszej działalności.

Dlatego nasza obecna i przyszła dewiza to:

Jesteśmy partnerami dla naszych klientów.

Sukces naszych klientów jest od ponad 50 lat naszą siłą napędową. Najwyższa jakość i kompetencje w zakresie materiałów, przetwarzania i montażu to dla nas oczywistość. Chcemy, by nasi klienci mogli na nas całkowicie polegać. Dlatego też uważnie słuchamy naszych klientów i ściśle się do nich dostosowujemy. Wspólnie opracowujemy zindywidualizowane rozwiązania, dostosowując się do wszelkich wymogów. Oferujemy nasze usługi w trybie modularnym – lub realizujemy projekt kompleksowo.

 

Nasz własny zespół ds. zarządzania jakością gwarantuje ponadto optymalną realizację wszystkich specyfikacji projektowych. Zapewniamy przy tym stuprocentową identyfikowalność.

Nasi pracownicy to nasz największy kapitał.

Stale inwestujemy w ultranowoczesne parki maszynowe, przyszłościowe lokalizacje oraz innowacje produktowe.

 

Jednak tylko nasi pracownicy są gwarancją przyszłości naszego przedsiębiorstwa. Z tego względu jesteśmy szczególnie aktywni w zakresie kształcenia i szkoleń, dbając o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

 

Zatrudniamy ponad 600 wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych ślusarzy oraz spawaczy, koordynowanych i szkolonych przez naszych inżynierów spawalnictwa (EWE) oraz pracowników nadzoru.

 

Naszych pracowników kształcimy i doszkalamy we własnym centrum szkoleniowym, w którym kształcimy jednocześnie nawet 100 adeptów zawodu rocznie. Ponadto nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez SLV Duisburg oraz SLV Gliwice.

 

Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych pracowników. Z tego względu dbamy o nowoczesne, bezpieczne, ergonomiczne i optymalnie wyposażone miejsca pracy we wszystkich zakładach produkcyjnych.

Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko naturalne.

Sukces ekonomiczny naszego przedsiębiorstwa nie może być osiągnięty kosztem środowiska naturalnego. Właśnie reprezentując duże przedsiębiorstwo jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za przyszłość planety. Konsekwencja nie jest dla nas pustym hasłem, lecz standardem, do którego dążymy w naszej codziennej działalności. Dlatego czynimy wszystko, by nasze procesy produkcyjne oszczędzały zasoby naturalne i były realizowane z maksymalną konsekwencją.

Szukają Państwo prawdziwych specjalistów do swoich projektów? Jesteśmy tu dla WAS.

PROSIMY O KONTAKT

All Rights Reserved © 2022 | TELEMONDholding | RODO

Do poprawnego działania strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt. Więcej. OK