we produce the future

TELEMOND              TELEYARD             HENSCHEL  ENGINEERING  AUTOMOTIVE

Wysokowytrzymałe drobnoziarniste stale konstrukcyjne

Jesteśmy specjalistami w zakresie przetwarzania

wysokowytrzymałych drobnoziarniste stali konstrukcyjnych

Podstawą naszej działalności technicznej są następujące usługi:

+ know-How

Jesteśmy specjalistami w zakresie przetwarzania wysokowytrzymałych drobnoziarnistych stali konstrukcyjnych – oraz “Best in Class” w zakresie konstrukcji stalowych z blach i rur.

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów: począwszy od pozyskania materiałów oraz cięcia blach, poprzez przetwarzanie, po montaż i zapewnienie jakości.

+ inżynierowie spawalnictwa

Zatrudniamy ponad 600 wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych ślusarzy oraz spawaczy, koordynowanych i szkolonych przez naszych inżynierów spawalnictwa (EWE) oraz pracowników nadzoru.

+ 100% identyfikowalności

Nasz własny zespół ds. zarządzania jakością gwarantuje optymalną realizację wszystkich specyfikacji projektowych. Gwarantujemy przy tym stuprocentową identyfikowalność – zarówno w zakresie materiałowym, jak i wykonawczym.

+ pozyskiwanie stali

W kwestii jakości naszych materiałów nie idziemy na żadne kompromisy. Aby za każdym razem gwarantować naszym klientom optymalne wyniki, ograniczamy się wyłącznie do bezpośrednich dostaw od wiodących europejskich producentów stali, np. thyssenkrupp Steel, SSAB, voestalpine oraz Dillinger.

+ szkolenia

Naszych pracowników kształcimy i doszkalamy we własnym centrum szkoleniowym, w którym kształcimy jednocześnie nawet 100 adeptów zawodu rocznie. Ponadto nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez SLV Duisburg oraz SLV Gliwice.

+ środowisko pracy

Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych pracowników. Z tego względu dbamy o nowoczesne, bezpieczne, ergonomiczne i optymalnie wyposażone miejsca pracy we wszystkich zakładach produkcyjnych. Stale inwestujemy w ultranowoczesne parki maszynowe, przyszłościowe lokalizacje oraz innowacje produktowe.

Szukają Państwo prawdziwych specjalistów do swoich projektów? Jesteśmy tu dla WAS.

PROSIMY O KONTAKT

All Rights Reserved © 2022 | TELEMONDholding | RODO

Do poprawnego działania strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt. Więcej. OK